Čo je Cadhoc?

Darčekový kupón CADHOC je univerzálna poukážka, ktorú možno použiť pri každej príležitosti. Robí vám radosť, keď sú vaši zamestnanci spokojní? Odvďačte sa im darčekom, ktorý ich nesklame! Motivujte ich, oceňte ich individualitu slobodou pri voľbe odmeny a prineste im viac radosti do práce. S CADHOCom šetríte svoj čas pri výbere darčeku a ostávate spravodliví k celému kolektívu. Obálku aj kupóny môžeme personalizovať potlačou.

Kde je možné kupón použiť?

Akceptačné miesta kupónu CADHOC tvoria prevádzky umožňujúce kultúrne a športové vyžitie, nákup darčekov, cestovanie, krásu, zdravie, média, detský svet, vzdelávanie a mnohé ďalšie zaujímavé aktivity. Sieť je označená nálepkou s logom CADHOC.

Inšpirujte sa možnosťami použitia darčekových kupónov tu.

Na požiadanie klienta sieť rozšírime o konkrétnu prevádzku.

Ako bude vyzerať?
  • kupóny potlačíme logom, menom firmy, zamestnanca, venovaním či iným textom a rozčleníme ich podľa vašej organizačnej štruktúry.
  • na požiadanie kupóny zabalíme do efektného darčekového balenia.
  • sme flexibilní, poukážky pripravíme v hodnotách a počtoch podľa vášho želania (nominálne hodnoty poukážok v rozmedzí od 2 do 30 €).
Rád si ho objednám!

Kupóny dodáme v požadovanej nominálnej hodnote a počtoch na adresu, ktorú uvediete v objednávke, priamo osobe oprávnenej na ich prevzatie. Poukážky môžete objednať prostredníctvom webu, emailu,  online účtu v zákazníckej zóne, faxom, poštou, telefonicky či osobne.

Emailom vám oznámime, že objednané poukážky sú vyrobené a odoslané, resp. pripravené na osobné prevzatie.

Kupóny vám dodáme buď cenným listom, kuriérom alebo dobierkou, všetky zásielky sú pre prípad ich poškodenia alebo straty poistené.

Odmeniť zamestnancov nikdy nebolo jednoduchšie

OBJEDNANIE